2017/2018 M.M. 3 KLASĖ

ARCHYVAS

2017/2018 M.M. 3 KLASĖS CHORAS

2018/2019 M.M. PRISIJUNGĖ PRIE

KAUNO BERNIUKŲ IR JAUNUOLIŲ CHORO „VARPELIS“

3 KLASĖS JAUNUČIŲ

CHORAS VARPELIS

CHORO VADOVĖ

GRAŽINA SAUSPREIKŠAITIENĖ

KONCERTMEISTERĖ

DONATA DOMARKAITĖ

3 klasės chore dainuoja 9-10 metų amžiaus berniukai. Trečiokų choro moto „Kai dainuoju, man gera širdy“.

Choro ir balso lavinimo pamokose dainavimo įgūdžius tobuliname įvairias pratimais ir žaidimais. Mūsų repertuarą sudaro lietuvių liaudies dainos, originalios kompozitorių sukurtos dainos, sakraliniai kūriniai. Mokomės išgirsti ir padainuoti kanoną, kartu skambančias 2-3 balsų melodijas. Berniukai tobulėja ne tik pamokose, bet ir koncertuodami. Koncertinėse kelionėse tarpusavyje daug bendraudami tampa tikrais draugais. 2017 m. kovo mėn. 24 d. tapome respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2017“ laureatais. 2017 m. gegužės 20 d. dalyvavome respublikiniame berniukų chorų festivalyje „Lietuvos berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ Pasvalyje. 2017 m. balandžio 8 d. vykome į Klaipėdą ir koncertavome tarptautiniame berniukų jaunučių chorų festivalyje „Jūros akmenukai“. Dalyvaujame miesto organizuojamuose labdaringuose koncertuose, dainų šventėse. Nepamirštame ir savo pačių brangiausių tėvelių, senelių ir visų artimųjų. Jiems kasmet paruošiam po keletą koncertinių programų. Šiemet toliau gilinamės į paslaptingojo solfedžio subtilybes. Berniukai pamokose mokosi solfedžiuoti liaudies ir originalias daineles, diriguoti, išgirsti ir intonuoti mažorinės ir minorinės dermės gamas, akordus, intervalus, taip pasinerdami į spalvingą solfedžio pasaulį.

19-ojo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ laureatai

2018-03-23

Kovo 23 dieną VDU „Rasos“ gimnazijoje įvyko 19-asis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują giesmę giedokite Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“. Konkurse dalyvavo 63 kolektyvai iš įvairių Lietuvos miestų. Tarp dalyvių ir mūsų trečiokų ansamblis. Tai – Antanas Jankauskas, Lukas Baranauskis, Benas Uogintas, Rimas Kleveckas, Lukas Raudonis, Naglis Skyrius, Mantas Pečiūnaitis, Domantas Petkus ir Aistis Zadžiauskas. Berniukai labai džiaugiasi tapę konkurso laureatais. Jie, 2018 m. gegužės 13 d. 13 val. Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje, laureatų koncerte atliks Vitos Liaudanskaitės – Vaitkevičienės giesmę „Ir vėl man dieną padovanojai“.

Koncertas „Dainuoju Lietuvai“

2018-03-14

2018 m. kovo 10 dieną 3 klasės choristai Kauno Įgulos Karininkų Ramovėje dalyvavo koncerte „Dainuoju Lietuvai“. Iškilmingai sugiedoję Lietuvos himną ir nuoširdžiai padainavę dainas apie Lietuvą, berniukai prasmingai paminėjo Kovo 11-osios šventę.

Kalėdinė dovana tėveliams

2017-12-20

Gruodžio 20 dieną 18 val. mokyklos salėje, Čarlio Dikenso muzikinę pasaką „Kalėdų sakmė“ stebėjo ir klausė trečios klasės berniukų choro tėveliai, seneliai, broliai, sesės ir visi artimieji. Žiūrovai labai šiltai priėmė mūsų pasirodymą, o Kalėdų senelis po eglute choristams paliko maišą dovanų.

Muzikinė pasaka „Kalėdų sakmė“

2017-12-07

Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos kvietimu gruodžio 7 d. vykome į svečius parodyti muzikinės pasakos „Kalėdų sakmė“. Sugužėjęs į salę gausus bendraamžių klausytojų būrys įdėmiai žiūrėjo ir klausė mūsų pasirodymo. Nuoširdūs ir gausūs aplodismentai leido mažiesiems artistams pajausti, kad muzikinė pasaka žiūrovams patiko.

Dėkojame Lapių pagrindinės mokyklos bendruomenei už jaukų ir šiltą priėmimą.

Jaunimo mišios Aukštosios Panemunės Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje 

2017-10-18

2017 m. spalio 8 d. giedojome Aukštosios Panemunės Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje jaunimo mišiose. Mišias aukojo kunigas Rimantas Baltrušaitis, o po bažnyčios skliautais skambėjo mūsų choro atliekamas Leonido Abario Vaikiškų mišių ciklas Nr. 2. Po mišių kunigas Rimantas nuoširdžiai padėkojo berniukams už atliktą kūrinį lotynų kalba.