NAUJIENOS

BAIGIAMASIS KONCERTAS

2018-06-06

Šių mokslo metų baigiamasis koncertas, dedikuotas maestro Ksavero Plančiūno 65-erių metų jubiliejui ir kūrybinės – pedagoginės veiklos su Kauno berniukų ir jaunuolių choru „Varpelis“ 35 – mečiui. Koncertas vyko 2018 m. birželio 5 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje. Maestro Ksaverą Plančiūną darbo su choru „Varpelis“ 35 – mečiu sveikino Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Nijolė Putrienė ir Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistas Gintaras Balčiūnas, kurie maestro įteikė LR Švietimo ministerijos padėkos raštą ir miesto simbolio Tauro bronzinę skulpūrėlę, kuri teikiama Kaunui nusipelniusių asmenų jubiliejų proga.

I-osios koncerto dalies pagrindiniu akcentu tapo 2017/2018 mokslo metų mokslo pirmūnų bei mokinių, garsinusių mokyklą jaunųjų atlikėjų konkursuose bei festivaliuose pagerbimas, padėkos raštų įteikimas bei baigimo pažymėjimų įteikimas XXIII laidos absolventams. Mokslo pirmūnus, laureatus ir absolventus savo dainomis džiugino ankstyvojo ugdymo ir priemokyklinės klasės chorai, bei 1-osios ir 2-osios klasės jungtinis choras, kurie sukūrė linksmą ir šventišką nuotaiką. Sveikinimo žodį tarė ir  absolventų tėvelių atstovai, kurie džiaugėsi mokinių nueitu keliu, pasiekimais ir buvimu „Varpelio“ bendruomenėje.

 

II-ojoje koncerto dalyje Kauno berniukų ir jaunuolių choras ,“Varpelis“ savo dainas skyrė maestro Ksavero Plančiūno 35-erių metų darbo su ,,Varpelio” choru sukakčiai. Mokyklos absolventai, šiuo metu studijuojantis VDU Muzikos akademijoje Mykolas Stanevičius ir Dominykas Urba, šiuo metu studijuojantis LMTA, kaip dovaną įteikė savo atliekamus kūrinius. Kauno berniukų ir jaunuolių choro „Varpelis“ atliekamiems kūriniams dirigavo mokyklos mokiniai. O vėliau prie choro prisijungė ir įvairiais choro gyvavimo tarpsniais chore dainavę choristai.

Baigiamasis koncertas buvo pilnas skambios muzikos ir nuoširdžių emocijų. Atsisveikinome iki kitų mokslo metų ir naujų skambių koncertų.

 

2017/2018 mokslo metų mokslo pirmūnų bei mokinių, garsinusių mokyklą jaunųjų atlikėjų konkursuose bei festivaliuose,

S Ą R A Š A S  

PRIEŠMOKYKLINĖ KLASĖ

Modestas GALINIS – XVII Tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio – konkurso JAZZ FONTANAS 2018   III vietos laureatas ir jauniausio dalyvio diplomantas

Daumantas GUDAITIS – Respublikinio moksleivių antrojo instrumento (fortepijono) festivalio „Lietuviškos muzikos erdvės 1918 – 2018“ dalyvis

1 KLASĖ

Algirdas TARASEVIČIUS – Respublikinio jaunųjų pianistų festivalio-maratono dalyvis, Respublikinio muzikos mokyklų papildomo muzikos instrumento (fortepijono) mokinių konkurso „Su šypsena“ II vietos laureatas

Albertas LETUKAS – V Respublikinio jaunųjų choro dainininkų berniukų ir jaunuolių instrumentinės muzikos festivalio „Muzikos garsai“ dalyvis

Ignas BAKUTIS – Respublikinio muzikos mokyklų papildomo muzikos instrumento (fortepijono) mokinių konkurso „Su šypsena“ diplomantas, V Respublikinio jaunųjų choro dainininkų berniukų ir jaunuolių instrumentinės muzikos festivalio „Muzikos garsai“ dalyvis 

2 KLASĖ

Timotiejus PEHK-IVAŠČENKO – mokslo pirmūnas, XVII Tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio – konkurso JAZZ FONTANAS 2018 I vietos laureatas

Dovydas GLOBYS – mokslo pirmūnas, XVII Tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio – konkurso JAZZ FONTANAS 2018 III vietos laureatas

Aurelijus AUGUSTINAS – mokslo pirmūnas

Rojus BUKAUSKAS – mokslo pirmūnas

Adomas JAKINEVIČIUS – mokslo pirmūnas

Jonas URBONAS – mokslo pirmūnas

3 KLASĖ

Gabrielius Adomas JANULEVIČIUS – I-ojo respublikinio pianistų konkurso „CRESCENDO“ diplomantas, V Respublikinio jaunųjų choro dainininkų berniukų ir jaunuolių instrumentinės muzikos festivalio „Muzikos garsai“ dalyvis, XVII Tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio – konkurso JAZZ FONTANAS 2018 II vietos laureatas

Leonardas SOTTILOTTA – mokslo pirmūnas, Respublikinio moksleivių antrojo instrumento (fortepijono) festivalio „Lietuviškos muzikos erdvės 1918 – 2018“ dalyvis

Lukas BARANAUSKIS – mokslo pirmūnas, 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Antanas JANKAUSKAS – 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Rimas KLEVECKAS – 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Lukas RAUDONIS – mokslo pirmūnas, 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Mantas PEČIŪNAITIS – mokslo pirmūnas, 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Domantas PETKUS – mokslo pirmūnas, 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Naglis SKYRIUS – mokslo pirmūnas, 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Benas UOGINTAS – 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Aistis ZADŽIAUSKAS – mokslo pirmūnas, 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Domantas UŽA – mokslo pirmūnas, Viktorinos „Lietuvos muzikinis šimtmetis“ nugalėtojas

Elijus TRUMPA – mokslo pirmūnas

4 KLASĖ

Shlok Aleks KUMAR – mokslo pirmūnas, I-ojo respublikinio pianistų konkurso „CRESCENDO“ laureatas, Viktorinos „Lietuvos muzikinis šimtmetis“ nugalėtojas

Robertas JUKNEVIČIUS – Respublikinio jaunųjų pianistų festivalio-maratono dalyvis, Viktorinos „Lietuvos muzikinis šimtmetis“ nugalėtojas

Arnas MASKOLIŪNAS – mokslo pirmūnas, Respublikinio muzikos mokyklų papildomo muzikos instrumento (fortepijono) mokinių konkurso „Su šypsena“ II vietos laureatas

Vincentas ŽIVELIS – mokslo pirmūnas, „Dainų dainelė – 2018“ LRT televizijoje dalyvis, Respublikinio moksleivių antrojo instrumento (fortepijono) festivalio „Lietuviškos muzikos erdvės 1918 – 2018“ dalyvis

Matas LENKUTIS – V Respublikinio jaunųjų choro dainininkų berniukų ir jaunuolių instrumentinės muzikos festivalio „Muzikos garsai“ dalyvis

Jokūbas RIBOKAS – mokslo pirmūnas, Viktorinos „Lietuvos muzikinis šimtmetis“ nugalėtojas

Raigardas ARUODŽIUS – mokslo pirmūnas

Erikas JANKAUSKAS – mokslo pirmūnas

Ąžuolas KAŽEMĖKAS – mokslo pirmūnas

Arnoldas MACIULEVIČIUS – mokslo pirmūnas

Rytis SLUŠNYS – mokslo pirmūnas

Linas ŠAKARVIS – mokslo pirmūnas

Lukas URBONAS – mokslo pirmūnas

Benas UŽPALEVIČIUS – mokslo pirmūnas 

5 KLASĖ

Sava TRETJAKOV – Respublikinio moksleivių antrojo instrumento (fortepijono) festivalio „Lietuviškos muzikos erdvės 1918 – 2018“ dalyvis

Vilius VITKEVIČIUS – mokslo pirmūnas, Viktorinos „Lietuvos muzikinis šimtmetis“ nugalėtojas

Leonardas Stanislovas GABRIŪNAS – mokslo pirmūnas

Liudvikas Juozapas GABRIŪNAS – mokslo pirmūnas

Tadas GEIDRICHIS – mokslo pirmūnas

Antanas KUPSTAS – mokslo pirmūnas

Nojus NARAUSKAS – mokslo pirmūnas

Vainius SKILANDIS – mokslo pirmūnas

6 KLASĖ

Herbertas ČEPINSKIS – 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas, Respublikinis muzikos mokyklų fortepijoninių ansamblių ir koncertmeisterių konkurso „Akcentai“ III vietos laureatas

Kristupas RIBOKAS – mokslo pirmūnas, Viktorinos „Lietuvos muzikinis šimtmetis“ nugalėtojas

Adomas ABUGELIS – mokslo pirmūnas, V Respublikinio jaunųjų choro dainininkų berniukų ir jaunuolių instrumentinės muzikos festivalio „Muzikos garsai“ dalyvis

Jonas KAMINSKAS – mokslo pirmūnas 

7 KLASĖ

Tomas JUKNEVIČIUS – mokslo pirmūnas, 19-jo respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė – 2018“ „Naują Giesmę giedokit Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“ laureatas

Mantas GONTIS – mokslo pirmūnas, Respublikinio muzikos mokyklų fortepijoninių ansamblių ir koncertmeisterių konkurso „Akcentai“ II vietos laureatas, „Dainų dainelė – 2018“ LRT televizijoje dalyvis, Jaunųjų dirigentų konkurso, skirto Juozo Gudavičiaus 145 metų gimimui, I vietos laureatas

Henrikas OTAS – mokslo pirmūnas, XIX Tarptautinio kamerinio muzikavimo festivalio „Garsų išdaigos“ dalyvis

Aleksandras KANTMINAS – Solfedžio konkurso II vietos laureatas

Povilas PLIKŪNAS – Solfedžio konkurso III vietos laureatas

8 KLASĖ

Matas PILIUS – mokslo pirmūnas, Jaunųjų dirigentų konkurso, skirto Juozo Gudavičiaus 145 metų gimimui, I vietos laureatas, Solfedžio konkurso I vietos laureatas

Regimantas ŽUKAS – mokslo pirmūnas, Jaunųjų dirigentų konkurso, skirto Juozo Gudavičiaus 145 metų gimimui, II vietos laureatas

Simas PALUCKAS – mokslo pirmūnas, Jaunųjų dirigentų konkurso, skirto Juozo Gudavičiaus 145 metų gimimui, II vietos laureatas

Domininkas RAMAŠAUSKAS – Jaunųjų dirigentų konkurso, skirto Juozo Gudavičiaus 145 metų gimimui, III vietos laureatas

9 KLASĖ

Vytenis RAILA – Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Kaunas Sonorum“ diplomantas

Adomas LIUGAILA – XVII-asis Kauno regiono Jaunųjų Choro dirigentų konkurso J. Naujalio 149-osioms gimimo metinėms paminėti III vietos laureatas