KONCERTAS „BACHAS IR DŽIAZAS“ PASVALYJE

ARCHYVAS

Neužilgo 2017-ieji, visame pasaulyje minėti kaip Reformacijos 500-ųjų metinių metai, taps istorija. Metų pabaigos žodį ,,Varpelio” choras įprasmina ryškiausio reformacijos atstovo muzikoje – J. S. Bacho kūrinių koncertais. Šie koncertai – tai dabarties žvilgsnis į praeitį, tai šiandienos ir istorijos simbiozė, kuri užšifruota pavadinime: „Bachas ir džiazas“. Šioje programoje žavi suvokimas, kaip dera išmintis ir žaismė, stabilumas ir skrydis, patirtis ir nauji atradimai, stabilumas ir polėkis.

O visgi – kaip senasis kantorius J. S. Bachas, maždaug prieš 300 metų vadovavęs ir kūręs berniukų chorui, gyvendamas šiandien būtų sprendęs istorijos ir dabarties dialogą?

2017 m. gruodžio 16 d. Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“ ir Sauliaus Gudo džiazo grupė programą „Bachas ir džiazas“ pristatė klausytojams Pasvalio šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Koncertas Pasvalio bažnyčioje – pirmasis iš planuojamų trijų „Bachas ir džiazas“ koncertų.

koncertas pasvalio bažnyčioje koncertas pasvalio bažnyčioje koncertas pasvalio bažnyčioje koncertas pasvalio bažnyčioje

koncertas pasvalio bažnyčioje koncertas pasvalio bažnyčioje koncertas pasvalio bažnyčioje  koncertas pasvalio bažnyčioje