VIRTUALI KONCERTŲ SALĖ

Respublikinis berniukų chorų muzikos mokyklų festivalis „DAINUOJANTIS FORTEPIJONAS“

Visą pasaulį kaustantis virusas, rodės, karantine uždarys  ir ,,Varpelio“ mokyklos fortepijono mokytojų dar pavasarį puoselėtą svajonę – respublikinį berniukų chorų mokyklų festivalį ,,Dainuojantis fortepijonas“. Tačiau nugalėjo jaunųjų atlikėjų polėkis, siekis dalintis muzika, mokytojų pasišventimas, entuziazmas ir profesionalumas.

Berniukų chorų ,,Ąžuoliukas“, ,,Dagilėlis“, ,,Varpelis“ dainininkai dovanoja ypatingą kalėdinę dovaną – festivalinį koncertą. Linkime gražių akimirkų klausantis, kaip dainuoja šių vyrukų širdys!

„DAINUOJANTIS FORTEPIJONAS“ PROGRAMA

https://drive.google.com/file/d/1S0Pf0MICMAYZsv58zbVPjIhZX6RQQQej/view?usp=drive_web

4 – 8 klasių mokinių koncertas

„NUOTAIKŲ MOZAIKA“

Dabartinis laikmetis nustebino mus netikėtais iššūkiais, su kuriais susiduria visi. Susiduria ir ,,Varpelio“ mokiniai, mokytojai, tėveliai. Bet šis laikmetis apdovanojo ir netikėtais atradimais. Dar prieš metus nebūtume net įtarę, kad įmanomas nuotolinis mokymas, virtualus koncertas.

Jaunieji mokyklos pianistai parengė jau trečią iššūkių dovaną. Šįkart tai 4 – 8 klasių mokinių virtualus koncertas ,,Nuotaikų mozaika“. Tad – nuotaikingo klausymo!

https://www.transfernow.net/m4Acht122020

Visą adventinį laikotarpį, iki Šv. Kalėdų virtualioje svetainėje vyksta XX respublikinis jaunųjų pianistų festivalis – maratonas. Jame dalyvauja ir 18 ,,Varpelio“ mokinių. Kviečiame pasiklausyti, festivalio nuoroda:

https://padlet.com/xxmaratonas/festivalis

Kviečiame ,,širdutėmis” pradžiuginti patikusius atlikėjus, jiems labai svarbus Jūsų palaikymas!

Gražių akimirkų su Muzika

1-3 klasių mokinių koncertas

AŠ MOKU SKAMBINTI !

Lai šis koncertas liudija, kad muzikai karantino nėra, kad ,,Varpelio“ berniukai sėkmingai auga su muzika ir muzikoje. Šiems vyrukams teko neeilinis išbandymas, daugelio jų didesnė pamokų dalis vyko nuotolyje, kai kurie vos spėjo realiai susipažinti su mokytojais ir klasės aplinka. Tik keletas jų buvo užlipę į tikrą koncertinę sceną, kuri išties jų labai laukia. Tad kviečiame pasiklausyti ir pasidžiaugti jauniausiųjų mokyklos daininikų atliekamų fortepijoninių miniatiūrų ir palinkėti sėkmingos kelionės per nuostabų Muzikos pasaulį. Bet svarbiausias palinkėjimas –  būsimi ,,gyvi“ koncertai, kuriuose atlikėją po pasirodymo lydi nuoširdūs plojimai (o kartais net šūksniai ,,bravo“!). Šįkart paplokime mintyse ir palinkėjimus išsakykime savo širdyse.

SĖKMĖS jums, vyrukai!